Dini Gerçek Haber Takipçilerinin Yine Arkasında

DHBT SINAVINA GİRECEK OLAN ADAYLAR BU HABERİ KAÇIRMAYIN...

Dini Gerçek Haber Takipçilerinin Yine Arkasında

Diyanet Personelinin ve Diyanet Kadrolarında yer almak isteyenlerin gözü kulağı  7 Nisan’da yapılacak olan MBSTS ve 9 Aralık ‘ta yapılacak DHBT ile ilgili detaylarda.

Peki sınav nasıl olacak? Adaylar bu sınava nasıl hazırlanmalı?

Sınava nasıl hazırlanmalı sorusu en çok sorulan sorulardan ilki. MBSTS ve DHBT ile ilgili eğitim veren kurumların azlığı, personeli de kuşkuda bırakıyor. Aynı zamanda iş hayatının yoğunluğu, hatta evlilik, çocuk gibi ek sorumluluğu da olan adayların sınava hazırlanma aşamasında üzerlerinde hissettikleri yük fazlasıyla belirgin. 
Tüm bu zorlukları kolaylaştıran Türkiye’nin en iddialı online eğitim sistemini keşfeden Diyanet Personeli,  TEKUZEM’ e (Tek Uzaktan Eğitim Merkezi) akın etmeye başladı. www.tekuzem.com'un verilerine göre DHBT ve MBSTS’ ye hazırlanan kişilerin online kurslara eğilimi, diğer kurs katılımcılarına göre 2-3 kat daha fazla.

Peki bu online kurs nedir? 
İnternet erişimi olan her yerden Ankara merkez kadro uzman hocalarıyla birlikte eğitim veren; istediğiniz yerden, istediğiniz zaman izleyebileceğiniz, mesai saatleriniz dışında sizlere özel canlı dersleri gerçekleştirecek, kaçırdığınız veya tekrar etmek istediğiniz dersleri sınırsız izleyebileceğiniz bu eğitim sayesinde, sınavda başarılı olmanızı sağlayacak TEKUZEM’in www.dinigercekhaber.com okuyucularına da bir hediyesi var.  

banner178
Kayıt olmak isteyen tüm www.dinigercekhaber.com okuyucularına özel, kısa süreliğine %20 indirim hakkı tanıyacaklarını ileten Tekuzem yetkilileri ‘’başarımızı öğrencilerimizin ilgisine borçluyuz, her öğrenci tek öğrencimizdir’’ diye ekleyerek tüm adaylara sınavda başarı dilediklerini iletti.
DHBT Online Kurs için https://goo.gl/RshCRD Formu Doldurunuz.
MBSTS Online Kurs için https://goo.gl/YEyu1R Formu Doldurunuz.

 

Güncelleme Tarihi: 11 Şubat 2018, 17:12
banner179
YORUM EKLE
YORUMLAR
Emre
Emre - 1 yıl Önce

Nasıl hazırlanmam konusunda kaygılıydım yakın zamanda kayıt olurum inşAllah

SIRADAKİ HABER