Bekir Bozdağ'dan önemli açıklamalar: Din Bir Magazin Konusu Değildir

Kimsenin bunu tartışmaya hakkı yoktur

Bekir Bozdağ'dan önemli açıklamalar:  Din Bir Magazin Konusu Değildir


Bekir Bozdağ'dan önemli açıklamalar: Kimsenin bunu tartışmaya hakkı yoktur

banner178
Haymana'da düzenlenen 34. İl Müftüleri İstişare Toplantısı'na konuşan Başbakan Yardımcısı Bekir Bozdağ: "Din fazla tık alma, yarışa girme konusu hiç değildir. Din taraftar toplamak için, şöhret olmak için kullanılamaz ve haksızlığa, ahlaksızlığa kılıf bulmak için de kullanılamaz. Servet edinmek için de kullanılamaz ama maalesef şu anda sosyal medya hesaplarına baktığınızda pek çok şeyi oralarda da görüyoruz." ifadelerini kaydetti.

Bekir Bozdağ'dan önemli açıklamalar: Kimsenin bunu tartışmaya hakkı yoktur
Başbakan Yardımcısı ve Hükümet Sözcüsü Bozdağ: FETÖ ile mücadele eden bir kişi varsa o da Cumhurbaşkanımızdır. Ben yanında, yakınında olan birisi olarak söylüyorum. Kaç defa sn. Cumhurbaşkanımız, bana ve benim gibi arkadaşlarıma, "Bakın biz devleti yönetiyoruz. Pek çok konu hakkında karar alıyoruz. Anayasaya elbet bakacağız. Ama öte yandan da inancımızın gereklerine de bakacağız. Ona da bakın. Ona göre değerlendirmelerinizi yapın" demiştir.

"ASIL İRADEYİ ORTAYA KOYAN CUMHURBAŞKANIMIZDIR"

Bekir Bozdağ sözlerine şöyle devam etti: Bu konuda bizlere birçok defa uyarıda bulunur. Biz böyle bir liderle çalışıyoruz. Ama şimdi haddini bilmez zavallılar Cumhurbaşkanımıza had bildirmeye kalkıyorlar. Meydanda olan, bunu bedelini ve mücadelesini veren, gözünü budaktan sakınmayan birisi varsa o da Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan'dır. Asıl iradeyi ortaya koyan Cumhurbaşkanımızdır.

banner179
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER