Müslüman Çocuğun Ailesi Harekete Geçti

İnternette dolaşan sarık ve cübbeli miniğin fotoğrafını paylaşıp akılalmaz sözler sarf eden kişi ve kişiler hakkında, çocuğun ailesi suç duyurusunda bulunacak.

Müslüman Çocuğun Ailesi Harekete Geçti

Son zamanlarda sosyal medyada gruplar kurarak İslami değerlere hakaret etmek için bir araya gelen Ateistler, haince hakaretlerini sürdürüyor.

Kurban Bayramı dolayısıyla paylaşılan bir görselde, pazarlık yapan kişilere farklı anlamlar katarak İslam dini ile dalga geçildi.

Paylaşıma kısa sürede tepki yağarken birçok kişi açılan bu ahlaksız grupların kapatılması yönünde yetkililere çağrı yaptı.

İslam düşmanı densizlerden kutsala hakaret! ‘Hükümet bunlara hadlerini bildirmeli’
 


 

Diğer bir olayda ise ; 

Serpil Koçak isimli kişi, küçücük Müslüman bir çocuğun fotoğrafını paylaşarak, hakaret içeren akılalmaz ifadeler kullanmıştı.

Koçak, küçük çocuğun fotoğrafını paylaşarak, “Oy çen büyüyüp yobaz mı olacaksın, Atatürk düşmanı adi şerefsiz mi olacan çeeennn...  Sana bunu giydiren zihniyete tüküreyim” diye yazmıştı.

Tipik İslam düşmanı: Sarık ve başörtüsüne hakaret!

Serpil Koçak isimli kadın, aynı zamanda “Blog yazarı” çıktı.

Koçak'ın yazılarında, İslâm'a ve İslâmi değerlere kudurmuş bir şekilde saldırdığı ortaya çıktı!

Sosyal medyadan çocuğun sarıklı görüntüsünü paylaşıp salyalarını akıtan Koçak’ın, başörtüsüne yönelik çirkin sözler sarf ettiği de görüldü.

(Koçak tarafından paylaşılan sözde türbanlı kadının görseli müstehcen olup, tarafımızca sansürlenmiştir.)

Ailesi harekete geçti

Koçak tarafından, oğlunun resmi paylaşılarak hakaret edilen çocuğun babası Cuma Avcı da bu küstahlığa tepki göstererek, “kişilik haklarına saldırı yapıldığını" belirtti.

Sosyal medyada hakeret ve linçe maruz kalan küçük çocuğun babası Cuma Avcı, Twitter hesabından yaptığı açıklamada, “(@serpil_enn) adlı kullanıcı! Twitter üzerinden oğlumun resmini paylaşarak; Kişilik haklarımıza saldırı, hakaret, kin, nefret, halkı ayrıştırma ve dini değerlerimize de saldırıda bulunmuştur!” dedi.

Cuma Avcı, Serpil Koçak isimli kadın hakkında suç duyurusunda bulunacağını belirterek şu ifadeleri kullandı:

Kardeşlerim konuyla ilgili dilekçemizi hazırladık! Bu çarşamba günü saat: 10:00 da Kartal Anadolu adliyesine teslim edilecek. Ardından "KUTSALA SAYGI DERNEĞİ" Başkanı Av. Mehmet SARI beyefendiyle birlikte basın açıklaması yapılacak Adliyeye gelmenizi önemle rica ediyorum” dedi.

 Serpil Koçak, Mustafa Kemal Atatürk isminin arkasına saklanarak, her türlü suçu işleyebileceğini düşünen bir profil sergiliyor.

Koçak’ın sosyal medyada Mustafa Kemal Paşa ile ilgili görseller kullanması da dikkat çekti.

Yusuf Kavaklı sert tepki göstermişti

İstanbul Emekli Müftü Yardımcısı Yusuf Kavaklı, ateist grupların İslami değerleri alaya alarak paylaşımlar yapmasına çok sert tepki gösterdi. Kavaklı, "Sosyal medya adlarına Ateist denilen Allah'sızlara çanak tutuyor. Yurtdışına baktığımızda mesela Hristiyan bir ülkede bu oluşumlara asla izin verilmez. Hükümetimiz bu konuda daha duyarlı davranarak onlarla mücadele etmeli" dedi.

Bu tür oluşumların İslamiyetle birlikte Türkiye'yi de hedef aldığını belirten Kavaklı, "Neden Türkiye ile uğraşıyorlar da Arabistan ile uğraşmıyorlar. Çünkü biliyorlar ki Türkiye yolundan asla dönmez. Çok büyük bir devletiz ama içeride hainler var. Biz kendi içimizdeki hainlerle uğraşırken, yurtdışındaki alçak düşmanlarımız menfaatlerini masaya yatırıyorlar."ifadelerini kullandı.

Güncelleme Tarihi: 12 Temmuz 2019, 09:21
YORUM EKLE
YORUMLAR
Addd
Addd - 6 gün Önce

Kudurmuş hain din düşmananları, bunun hesabını er geç hem dünyada ve hem ahirette vereceksiniz. İşiniz gücünüz masum insanlara hakaret etmek.

Selçuk SERAY
Selçuk SERAY - 4 gün Önce

Rabbim bunları görüyor ve kamera gibi ama ne kamera en ince ayrıntısına kadar karşılarına çıkacaktır. Maalesef bilmiyorlar, Rabbim islah eylesin kardeşlerim hepimizi ve bütün ümmete uyanmak nasib eylesin. Bunların böyle çoğalmasının nedeni önce kendimize hesap sormalıyız. Acaba biz müslümanlar nerede yanlış yapıyoruz, ne eksiklerimiz, hatalarımız, günahlarımız ve hala devam ettirdiğimiz kusurlarımız var. Önce bunlardan başlayıp yani kendimizden başlamamız gerekmiyor mu? Artık neyi bekliyoruz... Allah imanlı geçlerin çoğalmasını nasib eylesin. Selametle...

SIRADAKİ HABER