İmamlara Duyurulur !

Tekirdağ iline bağlı Süleymanpaşa ilçesinde Karadeniz Mahallesi Camii, imam bekliyor.

İmamlara Duyurulur !

Karadeniz Mahallesi Muhtarı, yaşamış oldukları imam sıkıntısını dile getirdi. Muhtar Batıkan, "Karadeniz Mahallesi, Süleymanpaşa ilçesinin hareketli mahallelerinden biridir. Mahallemizde bulunan caminin imam kadrosu boştur. Camide imam olmadığı için diğer mahalledeki camiye gitmek zorunda kaldıklarını, vakit namazlarının yanı sıra, Cuma günleri çok sıkıntı yaşıyoruz" dedi.

Ramazan ayına çok az bir zaman kaldığını söyleyen muhtar, "Camimiz müştemilat olarak iyi durumdadır. Camimizin hemen yanında bulunan binanın ikinci katı cami lojmanıdır. 2+1 yaklaşık 90 m2 genişliğinde olan lojmanın bakımı yapılmış olup, kullanıma hazır durumdadır. Gelecek olan hocamıza, başta muhtarlık olmak üzere tüm mahalleli olarak her konuda yardımcı olmaya hazırız" iafadelerini kullandı.

İMAMLARA DUYURULUR!

Tekirdağın Süleymanpaşa İlçesinde Karadeniz mahallesi camide görev almak isteyen imamlara, şehir merkezine 3 km mesafede bulunan ulaşım sorunu bulunmayan ve cemaati eksik olmayan Karadeniz Mahallesi Camii'ni tercih edebileceklerini duyuruyoruz. Cami hakkında genel bilgiyi muhtardan alınabilir.

Güncelleme Tarihi: 24 Nisan 2019, 21:02
banner179
YORUM EKLE
YORUMLAR
Hafız
Hafız - 3 ay Önce

İmamları bıktırın. Sonra imam gelsin diye ilan verin. Allah akıl fikir versin. Demekki sıkıntılı insanlarsınız o yüzden imam gelmek istemiyor.

SIRADAKİ HABER