2019 Sözlü Mülakat Dersleri Başlıyor ..!

Diyanet İşleri Başkanlığı 2019 yılında 6 bin 100 personeli kadrosuna katmaya hazırlanıyor. Bir rivayette 9500 alım olacağı henüz tam netlik kazanılmış bir bilgi yok .Yakın zamanda açıklanması bekleniyor.

dinigercekhaber.com
2019 Sözlü Mülakat Dersleri Başlıyor ..!

Diyanet başta 4 bin imam, 400 müezzin, 50 Kur’an Kursu hocası olmak üzere kadrolu ve sözleşmeli personel alımı yapacak. Yapılacak alımının Devlet tarafından izin verilmesi halinde mart ayından önce yapılması planlanmaktadır. Yapılacak alımda tahmini başvuru tüm kategorilerde 100 bin' e yaklaşması bekleniyor. Ciddi bir rekabet ve kaliteli alım olacağını ortaya konulmaktadır.

Diyanet camiasına yönelik özel eğitimlerde önemli başarılara imza atmış diniakademi.com uzaktan eğitim sistemi ile bu eğitimleri ilk başlatan ve çok kısa bir süre de yüzlerce öğrenciye kaliteli bir eğitim veren ve alanında uzman eğitmenler ile buluşturan Akademik Medya Şirketi, şimdi de bayan ve erkeklere özel ayrı ders ortamı sunmaktadır. Sözlü Mülakat Hazırlık derslerini Dini Akademi bünyesinde açan Akademik Medya yoğun ilgi görmektedir.

Dini Akademi olarak ülkemizin her yerindeki bireylere kaliteli eğitimi üstün teknoloji ve profesyonel bir kadro ile ulaştırmayı hedeflemekteyiz. Sınavlara hazırlanan her öğrencinin zorlu sürecini basitleştirerek; mekân ve zaman kavramlarından bağımsız, kişiye özel eğitim hizmeti ile kısa sürede ‘’bu alanda Türkiye’de güvenilir bir marka’’ olmayı amaçlamaktayız. Eğitimde Fırsat Eşitliğini en pratik ve ekonomik koşullarla hazırlayarak kolay ve kalıcı öğrenmeyi üretmeyi ve bu eğitimlere ihtiyacı olan herkese sunmayı planlamaktayız.

  • Güven, saygı, itibar, ahlak, dürüstlük, disiplin, azim, dayanışma, insan odaklılık ve adalet kavramlarından hiçbir şekilde vazgeçmeyerek daima ileri gitmek.
  • Devletimize, Diyanetimize her konuda destek olmak ve dersimize katılan öğrencilerimize kaliteli bir eğitim sunabilmek için buradayız.

Uzaktan Eğitim Nedir?

Uzaktan Eğitim birçok üniversitenin ve özel sektörlerin kullanmış olduğu bir sistemdir. Bu sistem aynı ortamda olmayan öğretmen ile öğrenciyi bir araya getiriyor ve aynı sınıftaymış gibi bir ortam sunuyor. Öğretmen görsellerle dersini anlatıyor, öğrenci söz hakkı alıp soru sora biliyor ve ya Kur’an okuyarak, ezber vererek kendini dinlettirip hatasını bildire biliyor. Yüz yüze eğitimden farkı olmayan uzaktan eğitim, sanal sınıf ortamı ile görüntülü ve sesli bir şekilde hem öğretmen-öğrencisini hem de öğrenci- öğretmenini görmektedir. 

Sözlü Mülakat'a az bir süre kaldı . Bayan , Erkek sınıfları ayrı şekilde derslerini vermeye ve eksiklerini tamamlamaya hazır olun . 

Dersler Ücretli mi?

Dini Akademi, Akademik Medya Şirketi’nin bünyesinde açılmıştır. Verilen eğitimler, sistem ve kesintisiz ders işlenmesini sağlayan arka planda çalışan kişiler mevcuttur. Kurulan canlı yayın ofisleri bulunmaktadır. Dolayısıyla belli bir ücreti bulunmakta, genel olarak baktığımızda makul fiyatlarla verilmekte ve taksit imkânı kredi kartsız bile sunulmaktadır. İlk derslere kararsız ve önyargı ile giren çoğu öğrencilerimiz 2. hatta 3. dönem derslerine devam etmektedir.

Abdulkadir Şehitoğlu, Ömer Faruk Güney, Aziz Hardal, Mehmet Şimşek ve alanında uzman bayan eğitmenler ile dersler devam etmektedir. Sende katıl ve farkı yaşa. Eğitimini uzman hocalar ile tamamla.

Derse Nasıl Katıla Bilirim?

İletişim Hattı: 0850 304 0544 veya Whatsapp:  05340659139 numaralarına çağrı bırakabilir veya arayabilirsiniz. Müşteri temsilcimiz ile yapılacak görüşme sonrası, kaydınızı gerçekleştirebileceksiniz. Sadece size özel kullanıcı adı ve şifre ile uzaktan eğitim koordinatörleri eşliğinde uzaktan eğitim sistemi sizlere en basit hali ile anlatılıp sorunsuz şekilde derse girme imkânını da sunmaktadır. Ders esnasında oluşabilecek en ufak problemlerde dahi hemen giderilmesi yönünde alanında uzman kişiler sizlerle anlık destek olacaktır.

Örnek Ders Linkleri:

Cami Musikisi ve Makam Dersi: https://www.youtube.com/watch?v=ZzV158MD0IE

Tashih-i Huruf Dersi: https://www.youtube.com/watch?v=KmZKHb7GDvs

Ezan ve Makam Dersi: https://www.youtube.com/watch?v=PugVRSQ8oZA

Tashih-i Huruf Dersi: https://www.youtube.com/watch?v=HOY2M7MmrUc

DEĞERLENDİRME

banner178

Güncelleme Tarihi: 30 Ocak 2019, 10:55
banner179
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER