Köşe Yazarlarımızdan Osman Hazır Hocamız İsrail Tel Aviv Havaalanı'ndan Deport Edildi

Köşe Yazarlarımızdan Osman Hazır Hocamız İsrail Tel Aviv Havaalanı'ndan Deport Edildi

Sitemizin köşe yazarlarından Osman Hazır Hocamız Mescid-i Aksa’da ziyareti için indiği havaalanında İsrail'li siyonistler tarafından gerekçe gösterilmeden geri gönderilmek zorunda bırakıldı. 10 saat kadar havaalanında bekletilen Osman Hazır hocamız daha sonra Türkiye'ye deport edildi.

Türkiye'ye Geri Gönderildi

banner178
Sitemize açıklama yapan değerli hocamız Osman Hazır, " BİSMİLLAHİRRAHMANİRRAHİM Saygı değer dostlar, kader de bu da varmış. Susuzluğumu gidermek aşkımı vuslata erdirmek üzere çıktığım yolda İsgalci siyonist rejim havaalanından beni deport (sınır dışı) ediyor. Aksaya kimlikle geleceğimiz günlerin çok yakın olduğunu haykırarak Türkiyeye dönüyorum. Anlaşılan o ki hayatımın geri kalanını daha büyük bir aşkla Kudüs ve Filistinin özgürlüğü için harcamaya devam edeceğim. Allah'a emanet olun." diye konuştu.


Dini Gerçek Haber ekibi olarak her zaman Hakk'ın, adaletin ve doğrunun yanında olduk ve bulunduk, bu vesileyle sayın Osman Hazır Hocamızın her zaman yanında olduğumuzu belirtir, geçmiş olsun dileklerimizi buradan bir kez daha iletiriz.

DİNİ GERÇEK HABER

Güncelleme Tarihi: 09 Kasım 2018, 16:09
banner179
YORUM EKLE
YORUMLAR
tahsin boyraz
tahsin boyraz - 7 ay Önce

hocam tebrik ederim. bir şahidiniz olmuş. ne mutlu size.

Osman HAZIR
Osman HAZIR @tahsin boyraz - 7 ay Önce

Allah razı olsun Tahsin abi. hamdolsun

SIRADAKİ HABER