Dini Akademi Eğitim Platformu

Dini Akademi uzaktan eğitim sistemleri ile sanal sınıf ortamlarında eğitmen ile öğrenci arasında bire bir eğitim imkânı sunan bir platformdur.

Dini Akademi Eğitim Platformu

Dini Akademi Nedir;

Dini Akademi uzaktan eğitim sistemleri ile sanal sınıf ortamlarında eğitmen ile öğrenci arasında bire bir eğitim imkânı sunan bir platformdur.

Evinizde otururken belirlenen ders saatinde sisteme telefon veya bilgisayar yardımı ile derse bağlanarak alakalı ders üzerine kendinizi geliştirme imkânı sunuyor.

Dini Akademiye Nasıl Kaydolabilirim;

Dini Akademiye kayıt olmak gayet basit. Aşağıda belirtilen platformları ve sayfaları takip ederek güncel dersler hakkında bilgi alabilir veya ücretsiz verilen derslerden istifade edebilirsiniz.

-Facebook Arama Motor: ‘’Dini Akademi’’ yazarak sayfamızı takip edebilirsiniz.

-Youtube Arama Motoru: ‘’Dini Akademi’’ yazarak abone olabilirsiniz.

-İnstagram Arama Motoru: ‘’Dini Akademi’’ yazarak takip edebilirsiniz.

Dini Akademide Dersler Ücretli Mi?

Dini Akademi sisteminin arka planında çalışan teknik ekip ve teknik ekipmanların, derslerin sunulduğu alanlar ve derslere girmenize yardımcı olan uzaktan eğitim koordinatörleri sizlere zaman ve mekân fark etmeksizin hizmet sunmaktadır. Aşırı olmayacak şekilde cüzi miktarlarda bu eğitim sizlere sunulmaktadır. Dini Akademi gün geçtikçe öğrenci kitlesini artırıp kaliteli eğitimler ile sonucunda güzel sonuçlara imza atmakta ve eğitim alan kişileri fazlası ile mutlu etmektedir.

Dini Akademide Verilen Ücretsiz Dersleri Nasıl Takip Edebilirim;

Ücretsiz derslerimizi yukarıda belirttiğimiz kanallarımıza ve sayfalarımıza abone olarak takip edebilir ve istifade edebilirsiniz.

Dini Akademide Verilen Ücretli Dersleri Nasıl Takip Edebilirim;

Ücretli derslerimizin takibi için iletişim numaralarımızı arayabilir veya Whatsapp iletişim hattımıza yazabilirsiniz. Dilerseniz;

www.diniakademi.com resmî web sitemizden ‘’Canlı Destek’’ bölümüne yazarak anlık bilgi alabilirsiniz. Veya ‘’Üye Ol’’ kısmındaki verileri doldurarak ön kaydınızı gerçekleştirebilirsin.

Dini Akademi hayatınızda zaman ve mekân konusunda sıkıntı yaşamadan, sizlere üst düzey eğitmenler ile bağ oluşturarak, kendinizi geliştirmenize olanak sağlar…

Dini Akademi İletişim: 0850 304 0544

Dini Akademi Whatsapp İletişim: 0534 065 91 39

Güncelleme Tarihi: 08 Temmuz 2019, 15:00
banner179
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER