Muharrem GENÇ kimdir ?

Muharrem GENÇ kimdir ?

29.01.1960 Ordu-Aybastı doğumludur.  İlkokulu aynı ilçenin Küçükyaka Mahallesinde bitirdi. 1969 Yılında Ordu İmam-Hatip Lisesine kaydolup, 1977 yılında Samsun İmam-Hatip Lisesinden mezun oldu.

 
Aynı yıl İstanbul Çatalca Müftülüğü Çakıl Köyüne İmam-Hatip olarak atandı. 1977 yılında Erzurum Atatürk Üniversitesi İslami İlimler Fakültesine kaydoldu. 1982 Yılında fakülteyi bitirdi. Ardından Yüksek Lisansını tamamladı.  “İslam Tarihi ve Tasavvuf” konusunda tezini verdi. Medrese usulünde, Arapça ve diğer İslami İlimlerde eğitim aldı. 1983 Yılında Bingöl İli Solhan İlçe Müftüsü olarak atandı. Askerliğini yedek subay olarak yaptıktan sonra bir müddet serbest olarak çalıştı. Daha sonra Ankara Merkez Vaizi olarak atandı. Sırası ile Gümüşhane-Torul, Ankara-Kalecik ve Ankara Mamak Müftüsü olarak görev yaptı.

Muharrem GENÇ hocamız, Müftülüğümüze 08 Mart 2017 tarihinde başlamış olup halen görevine devam etmektedir...

banner179
YORUM EKLE
YORUMLAR
Sami bulut
Sami bulut - 1 yıl Önce

Sayin muftumuz Muharrem genc kalecik müftülüğü sırasında kalecik halkından dayak yiyen mamak müftülüğü sırasında hakkında soruşturma açılan cubuk müftülüğü siradindasaygisizlikta seviye yaparak insanlara hakaret edip aşağılayan kendini insanlardan ustun goren emrindeki insanlari kullanan siyasi leri kullanarak ve adıyaman cematini kullanarak makam mevki asagi bir sahis.

Misafir
Misafir - 7 ay Önce

Dışı seni içi beni yakar dedikleri adam :)

Fitah niktec
Fitah niktec - 6 ay Önce

Beraber gorev yaptigim 1 tane muftu haric diger tum muftuler alim gibi degil ya avam yada alt kademeye karsi bir cahil gibi davranis sergiliiyorlar

yunus yiğit
yunus yiğit - 1 yıl Önce

hocamıza yeni görevinde başarılar dilerim.

SIRADAKİ HABER