Reklam

Başkan Erbaş Müjdeyi Verdi: Kudüs Ziyaretleri Başlıyor

Diyanet İşleri Başkanı Prof. Dr. Ali Erbaş, (Kovid-19) tedbirleri kapsamında ara verilen Kudüs ziyaretlerinin yeniden başlayacağı müjdesini verdi.

Başkan Erbaş Müjdeyi Verdi: Kudüs Ziyaretleri Başlıyor
13 Kasım 2021 - 11:11
Diyanet İşleri Başkanı Prof. Dr. Ali Erbaş, kişisel sosyal medya hesabndan yaptığı paylaşımda Kudüs ziyaretlerinin yeniden başlayacağını duyurdu.

Başkan Erbaş, “Yürü kardeşim, ayaklarına bir Kudüs gücü gelsin.” notuyla paylaştığı mesajında şu ifadelere yer verdi:

"Diyanet İşleri Başkanlığı Hac ve Umre Hizmetleri Genel Müdürlüğü Umre ve Kudüs Ziyaretleri Daire Başkanlığımız öncülüğünde 2021-2022 yılları içerisinde Kudüs turlarına yeniden başlıyoruz inşallah."

“Kudüs Ziyaretleri Yeniden Başlıyor”

Diyanet İşleri Başkanlığı, Kovid-19 salgını nedeniyle ara verilen Kudüs ziyaretlerine yeniden başlıyor. ‘Üç gece dört gün’ şeklinde düzenlenecek olan ziyaretlerde, iki ayrı konaklama türü olacak. Her iki konaklama türünde de yolculara üç öğün yemek verilecek.

Turlara katılacak olan vatandaşlar için dini rehberliğin yanı sıra ziyaret yerleri konusunda bilgili, deneyimli personel görevlendirilecek. Ayrıca Kudüs ziyaretlerine katılacak olan vatandaşlara yönelik eğitim seminerleri düzenlenecek.

Tura katılacaklar ilgili makamlarca Kovid-19 salgın hastalığı nedeniyle alınmış tüm tedbir ve kurallara uymakla yükümlü olacak.

YORUMLAR

  • 0 Yorum